ACCOUNT MANAGER

Magyarország egyik legnagyobb reklámügynökségi csoportja, a Positive Adamsky budapesti székházába keres teljes munkaidős account manager kollégát.

Mik lesznek a feladataid?

  • Napi szintű, aktív kapcsolattartás az ügynökség egyik legnagyobb ügyfelével
  • Briefek és briefelési folyamatok precíz lemenedzselése
  • Kapcsolattartás és belső briefelés a Positive Adamsky tagügynökségei irányába, egyeztetés a területek ügyfélre dedikált kollégáival (digital, social, PR, activation területek)
  • Projekt- és kampánykoordináció
  • Alvállalkozói körrel történő kapcsolattartás
  • Riportok készítése – ügyfél és az ügynökség felé egyaránt

Téged keresünk, ha:

  • nyitott és barátságos ember vagy, positive attitűddel és a fenti feladatokat testhezállónak érzed
  • kiválóan kommunikálsz az emberekkel, szeretsz ügyfelekkel egyeztetni, jól prezentálsz
  • igényes vagy a munkádra, hatékonyan és precízen dolgozol
  • szakirányú végzettséged és 5 évnél több ügynökségi munkatapasztalatod van és jól beszélsz, ill. írsz angolul
  • otthonosan mozogsz a reklámügynökségi folyamatokban
  • van releváns szakmai tapasztalatod integrált kampányok koordinálásában, érted a kreatív, a PR, a digital és a social világok működését
  • jól kezeled a nyomást, terhelhető vagy
  • jól működsz csapattagként és self-performerként egyaránt
  • a pozícióban nem egy „következő” állomást látsz, hanem hosszabb távlatokban gondolkodsz.

Előny:

  • B2B piacok ismerete, B2B és B2B2C marketing tudás
  • azonnali kezdés
  • Power Point magas szintű ismerete
  • B-s jogsi

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem és fejlődési lehetőség
  • rengeteg izgalmas projekt és kihívás, hamisítatlan ügynökségi hajtás
  • modern és inspiratív munkakörnyezet kőhajításnyira a Hősök terétől (2019 Év Design Irodája lettünk :)
  • Covid-proof munkahely (homeoffice lehetőség)
  • egy fiatal és barátságos csapat igazi reklámos egyéniségekkel (művészek, alterok, partiarcok, stratégák, smartok, ügynökségi kutyusok stb.)
  • profizmus, rugalmasság, nyitottság, pozitivizmus

  • fényképes önéletrajz (magyarul és/vagy angolul)
  • nettó fizetési igény megjelölése

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 6. kerület

további információ
Elfogadom
Nem fogadom el