Business Development Manager

Szeretsz új üzleteket kötni, tárgyalni, bemutatkozni, hajtani a siker után? Nem ijedsz meg új ügyfél tárgyalásoktól, ajánlatadásoktól, magától a kapcsolatépítésektől? A tárgyalástechnika online/személyesen/telefonon, valamint a haszonérvelés és a kifogáskezelés a mindennapjaid részei? Jártas vagy marketing/média területén? Szívesen dolgoznál Magyarország egyik legnagyobb reklámügynökségi csoportjánál? Akkor jelentkezz hozzánk Business Development Manager pozícióra és legyél tagja bővülő értékesítési csapatunknak, mint üzletfejlesztési menedzser.

A következő feladatokban számítunk rád:

  • A Positive Adamsky számára potenciális cégek célzott telefonos megkeresésének vezetése külső call center erőforrással együttműködve.
  • Belépési pontok, tender lehetőségek azonosítása és lekövetése.
  • Meglévő leadek szisztematikus vezetése a CRM rendszerbe, ezek utánkövetése és gondozása.
  • A Positive Adamsky összes tagügynökségébe, egyéb forrásokból érkező leadek kezelése és megfelelő menedzsmentje.
  • Meglévő ügyfelek kereszt és felülértékesítése. Ehhez szükséges az ügyfélportfólió megismerése, továbblépési lehetőségek azonosítása és ezek kezelése az ügynökségen belül illetékes szakértő csapat részvételével.
  • Értékesítési és marketing kampányok összeállítása és menedzselése (rendezvények, email és egyéb marketing).

Mit várunk tőled?

  • Minimum 5 éves értékesítési tapasztalat marketing/média területen
  • Legalább 2 év aktív ügynökségi, vagy ügyféloldali tapasztalat
  • Magas szintű marketing és kommunikációs ismeretek és tapasztalat
  • Legalább középfokú, magabiztos írás és kommunikációképes angol nyelvtudás
  • A munkához szükséges számítástechnikai ismeretek és alkalmazások professzionális kezelése (excel, power point és egyéb alkalmazások)
  • Rendszerszemléletű gondolkodás és párhuzamos feladatok menedzselésének képessége
  • Jó kommunikációs és kapcsolatépítési képesség, ideértve a tárgyalástechnikát, kifogáskezelést, haszonérvelést
  • Kreatív gondolkodás és ügyféloldali problémamegoldás képessége
  • Elegáns, jó márkanagyköveti megjelenés

Hogyan lehet nagyobb esélyed?

  • Tényleges angol nyelvtudással rendelkezel, nemcsak papírral
  • Saját gépkocsi, ez mindig előny, ha online tárgyalás helyett, személyesen kell menni
  • Képes vagy prezentációt, ajánlatot készíteni, nem kell feltétlenül másra várni ebben

Miért válassz minket, mit nyújtunk?

  • Stratégiai pozíció Magyarország egyik legnagyobb reklámügynökségi csoportjánál
  • Magas szintű képzés, támogatás és folyamatos tréning az ügynökség részéről
  • Bevonódás az ügynökség legmagasabb szintű kapcsolataiba, munkáiba és projektjeibe
  • Call center, asszisztencia és vezetői szintű támogatás a munka során
  • Biztos és hosszútávú pozíció, vezetői opcióval és előrelépési lehetőséggel
  • Alapbér és teljesítményarányos jutalék, illetve a munkához szükséges összes informatikai eszköz biztosítása
  • Részvétel a Positive Adamsky egyéb projektjeiben, rendezvényein, szakmai munkáiba való bekapcsolódás
  • Inspiratív környezet, design díjas belvárosi irodában
  • Rugalmas munkavégzés, igény esetén home office napokkal, teljes munkaidőben (8 órában)

Ha az könnyebb akár az alábbi űrlapon, vagy a pályázatod a sales@positive.hu címre is jöhet, Business Development Manager tárggyal, szakmai CV csatolásával, fizetési igény megjelölésével.

további információ
Elfogadom
Nem fogadom el