Graphic designer

Magyarország egyik legnagyobb reklámügynökségi csoportja budapesti székházába teljes munkaidős graphic designer kollégát keres. Neves nemzetközi és magyar márkák trendi környezet és remek csapat vár rád, ha te leszel „a kiválasztott”.

Mik lesznek a feladataid?

  • kreatív koncepciók vizuális leképezése (key visual fejlesztések & adaptációk)
  • márkaarculatok tervezése (kis- és nagy arculat, kisebb brand book-ok összeállítása)
  • kampány kreatívok és mutációk készítése (online & offline)
  • online kampányok vizuális fejlesztése
  • reszponzív weboldal design-ok készítése
  • kisebb tördelőmunkák

Téged keresünk, ha:

  • nyitott és barátságos ember vagy, positive attitűddel és a fenti feladatokat testhezállónak érzed
  • igényes vagy a munkádra, hatékonyan, tisztán és precízen dolgozol
  • szakirányú végzettséged és ügynökségi munkatapasztalatod van már
  • nyomás alatti is (pl.: „Neee, mindjárt leadás vaaan…” J) higgadt maradsz, és a megoldásra fókuszálsz
  • ha jól működsz csapattagként és self-performerként egyaránt
  • érdekel a reklám és a marketingkommunikáció világa
  • a pozícióban nem egy „következő” állomást látsz, hanem hosszabb távlatokban gondolkodsz.

Előny:

  • nemzetközi márkáknál szerzett tapasztalat
  • reklámpiaci ismeretek, esetleg hasonló pozícióban eltöltött pár éves munkatapasztalat

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem és fejlődési lehetőség
  • modern és inspiratív munkakörnyezet kőhajításnyira a Hősök terétől
  • egy fiatal és barátságos csapat igazi reklámos egyéniségekkel (művészek, alterok, partiarcok, stratégák, smartok, ügynökségi kutyusok stb.)
  • ember és állatbarát munkahely
  • profizmus, rugalmasság, nyitottság, pozitivizmus

  • fényképes önéletrajz (magyarul és/vagy angolul)
  • fizetési igény megjelölése

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 6. kerület

további információ
Elfogadom
Nem fogadom el