Head of Social

Ha a magánéleted mellett a szakmait is a közösségi hálókon éled, ha ismered az aktuális social trendeket, ha szót értesz az emberekkel, legyenek ügyfelek vagy éppen a saját kollégáid, és kiválóan, kreatívan írsz akár 200 karakterben is, akár te is lehetnél ügynökségi csoportunk legdinamikusabban növekvő részlegének vezetője.

Te kellesz nekünk, ha:

  • Aktív és naprakész vagy social ügyileg, aktuális tapasztalattal rendelkezel a közösségi média marketingben

  • Beleéled magad 5 perc alatt bármelyik ügyfél helyzetébe

  • Jól kommunikálsz akármilyen eszközön is teszed, személyesen pedig pláne

  • Igazi multifunkciós ember vagy: kreatívan írsz az összes social platformra, prezentációt gyártasz, ügyféllel tárgyalsz minden létező eszközön vagy személyesen

  • Igazi csapatjátékos vagy, szereted a közös ötleteléseket

  • A stratégiában gondolkodás és a precizitás magától értetődő része a munkafolyamataidnak

  • Az adminisztráció nem halálos ellenséged, a munkaszervezés pedig szívből és lélekből jön nálad

  • Van tapasztalatod emberek irányításában, a „team leader” kifejezéstől inkább mosolyogsz, mint rettegni kezdesz

Feladatok:

  • A social media csapat irányítása úgy szakmailag, mint emberileg

  • A digital & social tagügynökség képviselete szakmai rendezvényeken, konferenciákon, workshopokon, kerekasztal beszélgetéseken

  • Részvétel tenderanyagok elkészítésében, ügyfél meetingeken, integrált kampányok közösségi média lábának megtervezésében és megvalósításában

  • A közösségi média csapat munkafolyamatainak megszervezése

  • Változatos és kreatív tartalom előállítása közösségi média felületekre

  • Social média kampányok stratégiai és taktikai tervezése

  • A kiemelt ügyfelek elégedettségének biztosítása

  • Kapcsolattartás a társdivíziókkal – grafikusokkal, videós csapattal, pénzüggyel

  • Riportok, elemzések, statisztikák és prezentációk készítése a tagügynökség vezetője részére

Elvárásaink:

  • Minimum 4 éves (lehetőleg ügynökségnél szerzett) social media marketing gyakorlat (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube… Twitter, TikTok, Pinterest satöbbi)

  • Legfrissebb digitális marketing és közösségi média trendek naprakész ismerete

  • Empátia, vezetői készség, rengeteg ambíció, a munkával szembeni alázatosság

  • Proaktív, ügyfélközpontú hozzáállás

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, egy kis maximalizmussal fűszerezve

Ezért cserébe:

  • Belvárosi, Év Design Irodája díjas irodai környezetet

  • Hosszú távú, izgalmas karrierlehetőséget

  • Rugalmas home office lehetőséget

  • Versenyképes, teljesítményarányosan növekvő fizetést

  • Változatos, folyamatosan növekvő ügyfélkört

  • Komoly szakmai fejlődési lehetőséget, szakmai sikereket

  • Fiatalos, lelkes, pozitív csapatot

kínálunk.

Téged keresünk? Győzz meg minket egy fényképes önéletrajzzal és egy motivációs levéllel, illetve a fizetési igényedet se tartsd magadban!

Jelentkezni az alábbi adatlap kitöltésével tudsz!

további információ
Elfogadom
Nem fogadom el