HR Generalista

Voltál már aktív résztvevő egy cég HR folyamatainak kidolgozásában, működtetésében? Szeretnéd, ha a Te „kezed alatt alakulna” egy cég vállalati kultúrája? Képes vagy 1 személyben támogató szervezetet építeni magad köré? Fontos számodra a szakmai munka minősége és változatossága? Akkor jelentkezz hozzánk HR generalista pozícióra!

Munkád során fontos pillére leszel Magyarország egyik meghatározó reklámügynökségének, a Positive Adamskynak szervezeti épülésében és fejlődésében!

A következő FELADATOKAT szánjuk Neked:

  • cég HR szakterületének koordinálása;
  • HR folyamatok működtetése;
  • vezetők és a munkatársak támogatása HR kérdésekben;
  • munkaerő toborzás, -kiválasztás menedzselése,
  • onboarding folyamatok – integráció működtetése;
  • strukturált juttatási rendszer folyamatos aktualizálása;
  • teljesítményrendszer működtetése és felügyelete;
  • képzések, továbbképzések koordinációja;
  • kapcsolattartás a bérszámfejtéssel;
  • belső kommunikáció; rendezvények szervezése;
  • well-being, juttatások kialakítása, nyomonkövetése;
  • vállalati kultúra formálása;
  • HR jelentések készítése;
  • HR-hez és munkaügyhöz kapcsolódó adminisztráció ellátása;
  • részvétel a HR-hez kapcsolódó időszakos feladatok, projektek, szervezésében, lebonyolításában

Mit várunk tőled?

  • Erős kommunikációs és problémamegoldó készséget szóban és írásban egyaránt.
  • Felelősségteljes és megbízható munkavégzést és a miénkkel megegyező munkamorált.
  • Konfliktushelyzetekben higgadtságot és gyors döntéshozatali képességet.
  • Önálló munkavégzést, de csapatban való gondolkodást.
  • Multifunkcionalitást.

Hogyan lehet nagyobb esélyed?

Ha ezen kompetenciák valamelyike biztosított, nagyobb eséllyel esik rád a választásunk:

  • Marketing szakma és/vagy reklámügynökségi szektor ismerete
  • HR generalista tapasztalat
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Miért válassz minket?

A Positive Adamsky-nál nemcsak végrehajtó, generalista feladatok vannak, hanem reform szintű projektek, ami által rendkívül változatos és kihívásokkal teli pozícióról van szó. Ez csakis rajtad áll, hogy ezekből mennyire veszed ki a részed. Nálunk biztosan nem fogsz unatkozni. Ezen felül:

  • Pozitív szemlélet és csapatszellem, a positive név kötelez, nem csak egy elnevezés, hanem alapvető vállalati értékrend.
  • Nagyon komoly sikerre éhes csapat, aktív, támogató vezetőség.
  • Dedikált projektmenedzsment-rendszer és részletesen dokumentált folyamatok.
  • Pozícióddal te is alakíthatod, hogy milyen legyen nálunk dolgozni.
  • A szervezetünk csak nő és nő, nálunk a munka valódi alkotás.

Ha az könnyebb akár az alábbi űrlapon, vagy a pályázatod a hr@positive.hu címre is jöhet, HR generalista tárggyal, szakmai CV csatolásával, fizetési igény megjelölésével.

további információ
Elfogadom
Nem fogadom el