Senior Social Media Manager

Nem csak használod a közösségi médiát, hanem érted is? Ha hirdetést látsz, rögtön csekkolod, hogy miért pont neked jelent meg? Kiválóan és kreatívan írsz akár 200 karakterben? A Positive Adamsky ügynökségi csoport folyamatos növekedésben lévő digital & social tagügynöksége csak rád vár

Te kellesz nekünk, ha:

  • Aktív és naprakész vagy social ügyileg, aktuális tapasztalattal rendelkezel a közösségi média marketingben
  • Beleéled magad 5 perc alatt bármelyik ügyfél helyzetébe
  • Jól kommunikálsz akármilyen eszközön is teszed, személyesen pedig pláne
  • Igazi multifunkciós ember vagy: kreatívan írsz az összes social platformra, prezentációt gyártasz, ügyféllel tárgyalsz minden létező eszközön vagy személyesen
  • Igazi csapatjátékos vagy, szereted a közös ötleteléseket
  • A stratégiában gondolkodás és a precizitás magától értetődő része a munkafolyamataidnak

Érdemes csatlakoznod hozzánk, mert:

  • Hosszú távú karrierlehetőséget álmodtunk meg neked
  • Ahány ügyfél, annyiféle kihívás vár, így soha nem fogsz unatkozni
  • 70+ social media fiókot kezelünk, és ez csak növekedni fog
  • Nem csak a nevünk, de csapatunk is positive!
  • A Hősök terénél a 2019-es Év Design Irodájában töltheted el mindennapjaidat
  • Rugalmasan állunk a home office kérdésköréhez, de akár a kutyádat is magaddal hozhatod az irodába

Feladatok:

  • Változatos és kreatív tartalom előállítása közösségi média felületekre
  • Social média kampányok stratégiai és taktikai tervezése
  • Ügyfelekkel történő folyamatos és aktív kapcsolattartás szóban és írásban
  • Organikus és fizetett közösségi média kommunikáció összehangolása
  • Kapcsolattartás a társdivíziókkal – grafikusokkal, videós csapattal, pénzüggyel
  • Riportok, elemzések, statisztikák és prezentációk készítése

Elvárásaink:

  • Minimum 2 éves (lehetőleg ügynökségnél szerzett) social media marketing gyakorlat (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)
  • Legfrissebb digitális marketing és közösségi média trendek naprakész ismerete
  • Proaktív, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, egy kis maximalizmussal fűszerezve

Téged keresünk? Győzz meg minket egy fényképes önéletrajzzal és egy motivációs levéllel, illetve a fizetési igényedet se tartsd magadban!

Jelentkezni az alábbi adatlap kitöltésével tudsz!

további információ
Elfogadom
Nem fogadom el