Social Media Graphic Designer

Kreatív bandánkba csapattársat keresünk! Dolgozz neves nemzetközi és magyar márkák anyagain az ország egyik legnépszerűbb ügynökségénél, ahol trendi környezet és remek közösség vár rád.

Téged keresünk, ha álmodból felkeltve is fejből tudod a social felületek vizuális specifikációit, legyen szó coverről, image hirdetésről, linkposztról…

Szükséges tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Tervezői feladatok:

  • online grafikai anyagok készítése social oldalakhoz és hirdetésekhez (facebook, instagram, linkedin, google)
  • statikus kreatívok
  • rövid, egyszerű animációk (gif vagy videó formátumban)
  • cinemagraph, 3D hatású statikus vagy videós poszt kreatívok
  • kész arculat alapján online megjelenés kidolgozása
  • hírlevél tervezés
  • fotóretusálás

Szükséges program ismeretek:

  • Adobe családból Illustrator, Indesign és Photoshop alapos ismerete

o Photoshop:

      • timeline használata és gif mentése
      • 3D munkatér és 360-as panoráma kép készítése
      • artboardok használata
  • Premiere Pro és/vagy After Effects felhasználói ismerete
  • Google web designer programban való jártasság

Téged keresünk, ha:

  • grafikai szakirányú végzettséged van (szintektől függetlenül)
  • nyitott és barátságos ember vagy, positive attitűddel és a fenti feladatokat testhezállónak érzed
  • vizuális igényesség, tervezési feladatok bevonásával
  • proaktív hozzáállásod van a dolgokhoz, megoldásorientált vagy
  • jól kezeled a nyomást, terhelhető vagy
  • jól működsz csapattagként és self-performerként egyaránt
  • pontos és precíz munkát adsz ki a kezedből

Előny:

  • több éves tapasztalat online grafika terén
  • videós tapasztalat
  • HTML banner készítés
  • otthonosan mozogsz a reklámügynökségi folyamatokban
  • azonnali kezdés

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem és fejlődési lehetőség
  • rengeteg izgalmas projekt és kihívás, hamisítatlan ügynökségi hajtás
  • modern és inspiratív munkakörnyezet kőhajításnyira a Hősök terétől (2019 Év Design Irodája lettünk :)
  • egy fiatal és barátságos csapat igazi reklámos egyéniségekkel (művészek, alterok, partiarcok, stratégák, smartok, ügynökségi kutyusok stb.)
  • home office lehetőség
  • profizmus, rugalmasság, nyitottság, munkahelyi derű :)

  • fényképes önéletrajz (magyarul és/vagy angolul)
  • nettó fizetési igény megjelölése

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 6. kerület

további információ
Elfogadom
Nem fogadom el